: 275/22 Sok. No:3 D:2 B blok Manavkuyu-Bayraklı İZMİR
: 0 232 348 72 90
: 0 232 347 23 81
: ucanlartemizlik@hotmail.com
: http://www.ucanlartemizlik.com/

ucanlar-temizlik-izmirUçanlar Temizlik, kusursuz temizlik hizmeti veren profesyonel ekibi ve ekipmanıyla İzmir ve Ege’ye tam teşekküllü hizmet vermeye devam ediyor. En çok değer verdiğimiz konulardan biri müşteri memnuniyetidir; zamanında iş teslimatı ve güler yüzlü personelimizle siz değerli müşterilerimizin takdirlerine her zaman laik olmaya çalışmaktayız. Profesyonel çalışanlarımız sizlere koltuk yıkama, ev temizliği, ofis temizliği, dış cephe temizliği, farbrika temizliği, genel temizlik, hastane, okul ve fabrika temizliği gibi bir çok alanda destek vermektedir.

Ülkemizin altyapısına, dolayısı ile kalkınmasına önemli katkısı bulunan müşterilerimize dünya standardlarında en yeni ve gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz, bayiilerimiz aracılığı ile, kaliteli ve eksiksiz hizmet anlayışıyla sunmak; temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektördeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak; toplumumuza, bayiilerimize ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli olarak arttırmaktır.

Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Türkiye’nin temizlik sektöründeki en iyi firması olarak temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin, bayilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olarak Türkiyenin en seçkin şirketleri arasında yer almaktadır.

ucanlar-temizlik-izmir-1

ucanlar-temizlik-izmir-2

ucanlar-temizlik-izmir-3