: Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Nilüfer/Bursa
: (0224) 243 21 21
: (0224) 241 85 19
: (0224) 241 85 19
: bursapaktemizlik@hotmail.com
: http://www.paktemtemizlik.com/

KEŞİF VE BİLGİ İÇİN :
NİLÜFER BÖLGESİ TEMİZLİK
(O535) 448 83 83
OSMANGAZİ-YILDIRIM TEMİZLİK
(O531) 614 96 96
(O535) 448 83 83

pak-temizlik-bursa-2Bursa Pak Temizlik Firması,Bursa’da Temizlik hizmeti sektörünün hızla artan talebine ve önemine paralel olarak,Temizlik hizmetinde,sürekli kendini yenileyerek,profesyonel bir anlayışla,uzman kadrosu,gelişmiş makine ekipmanıyla ,düzenli ve periyodik Temizlik Hizmeti,Üretime Destek alanında faaliyet göstermektedir.Bursa Pak Temizlik;sürekli eğitime tabi tutulan disiplinli ve dürüst çalışmayı İlke edinen,kaynakları hızlı ve etkili bir şekilde kullanan personeli ile,yaptığı hizmetin garantisini veren,müsteri memnuniyetini ve sürdürülebilir hizmet anlayışını benimseyen bir kuruluştur. Hizmet sektörünün ne kadar önemli olduğunu,İnsana İnsanla hizmet vermenin zorluğunu ve ne kadar titiz olduğunuzu çok iyi biliyoruz,ve bu yüzden ilkel yöntemler ile değil, modern yöntemler ile eğitimli tecrübeli genç ve dinamik personelimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kusursuz işler yapmak için yola çıkan ekibimiz kaliteyi sizlere sunmaya devam ediyor ve yaşam alanlarınızı ilk günkü ışıltısı ile sizlere teslim ediyor. Bursa’da Temizlik Şirketleri sektörüne göz atıldığı takdirde rekabetin inanılmaz derecede yüksek olduğunu görebiliyoruz ve bu rekabet ortamından en iyi şekilde çıkabilmek için daha kaliteli işler yapmanız gerekiyor.Bizler teknolojiyi kullanıyoruz Eğitimli tecrübeli ve güleryüzlü personelimizle,sizlere Bursa’da Profesyonel Temizlik Hizmeti veriyoruz.

Bursa Pak Temizlik,kullandığı tüm kimyasal temizlik ürünlerini,T.C Sağlık Bakanlığından onaylanmış ürünlerden seçmekte,ticari kaygıyla insan sağlığına ve doğaya etki edecek hiçbir ucuz kimyasal temizlik ürünü kullanmamaktadır.

Bursa Pak Temizlik ”Müşteri Memnuniyyet Garantisi” veren,Müşteri onaysız hiç bir işi teslim etmeyen,sınırsız hizmet tekrarı,güleryüzlü personeli ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyacaktır.

Bursa Temizlik Şirketleri, Bursa Temizlik Firmaları, Bursa Ev Temizliği, İnşaat Temizliği, Ofis, İşyeri, Fabrika Temizliği, Bursa Endüstriyel Temizlik Hizmetleri, Dış Cephe Cam Temizliği, Zemin Temizleme, Yerinde Halı-Koltuk Temizliği, Profesyonel Kadro Teknolojik Makine Ekipmanı ile.