Adres :

Rüstem Tümer Paşa Cad. 100. Yıl Apt. No: 38 Antakya / Hatay

Eren Temizlik İLETİŞİM BİLGİLERİ

TEL : 554 571 36 06 PBX : 0 326 215 15 69
FAX :
Mail info@erentemizlik.net

Yıllardır temizlik sektöründe,hizmet veren firmamız yerel ve bölgesel anlamda,yaygın iş ağı ve tecrübeli personeli ile gücüne güç katmaya devam etmektedir.

Temizlik sektöründe,haksız rekabet yaratan,verdiği teminatları yerine getiremeyen irili ufaklı temizlik adı altında faaliyet gösteren firmaların aksine eren temizlik taahhüt ettiği bütün işleri zamanında ve olması gereken şartlarda yerine getirmiş ve bu nedenle başarısına başarı ekleyerek tanınan ve güvenilen bir firma özelliğini kazanmıştır.

Temizlik sektörü’nde amacımız öncelikle para değil,güven kazanmaktır.

Eren temizlik ,personel gücü’nün yanı sıra ,sektöre rahatlık getiren cihaz ve ekipmanlarla,kanserojen madde içermeyen ,insan sağlığına zararsız temizlik maddeleri kullanmaktadır.

Ev ,toplu konut,işyeri,banka,hastane,okul,kreş,ve sterilizasyon hizmetleri sunan firmamız,düzenli plan ve program çerçevesinde temizlik işlerini titizlikle yapmaktadır.

Temizlik sektöründe bireysel temizlik ve kurumsal temizlik olarak iki guruba ayrılan hizmet alanlarımızda,bireysel’e uygun personel ve kurumsal’a uygun personel kullanılmaktadır.