: Huzur Evleri Mahallesi 77132 Sokak Cemile Sanrı Apartmanı A Blok Zemin Kat No 3 Çukurova / Adana
: 0322 239 99 66
: 0542 240 02 45
2000 yılında kurulmuş olan Maviş Temizlik ve Yönetim Hizmetleri, birçok “ilk”e imza atmış bir şirkettir.

Maviş Temizlik Hizmetleri uzmanlaştığı hizmet alanları olan ofis ve bina temizliği, fabrika, alışveriş merkezi ve fuar vb. organizasyon işletmeleri temizlik hizmetleri üretiminde temel olarak bakış açısı ile farklılaşmaktadır.

aybeyaz-temizlik-adanaMaviş Temizlik, 4 temel felsefe (Yönetim – Teknoloji – Personel – Sistem) ışığında “hizmet üretimi” kavramı ile müşterileri ile çalışmaktadır. Hizmet üretiminde izlenen bu 4 maddelik felsefe, Maviş Temizlik’i sadece sorumlu olduğu hizmeti sunan bir firma yapısından, hizmet üretim sürecinde gerek planlama, iş standardizasyonu ve hizmet performans devamlılığı, gerekse hizmet üretim kaynakları (insan, makine ve teçhizat, kimyasal, diğer sarf malzemeler) üzerinde maksimum izlenebilirlik sağlayan bir sisteme sahip bir kurum yapısına kavuşturmuştur.

Maviş Temizlik, çalışanlarının sağlığına ve çevreye duyarlıdır, kullandığı tüm ekipman ve kimyasal malzemeleri sertifikalı ürünlerden tercih eder. Ayrıca işçi sağlığı ve çevre eğitimleriyle çalışanlarını bilinçlendirir.