Ev Temizliği, Gündelikçi Temini, Dış Cephe Cam Silimi, Dış cephe Temizliği, Fabrika Temizliği, Endüstriyel Tesis Temizliği, Catering Temizliği, Yemekhane Temizliği, Fastfood Temizliği, Mutfak temizliği, Zemin Yıkama makinası Kiralama, Bordrolama, Çöp Şut baca temizliği, İşyeri Temizliği, Ofis Temizliği, danışmanlık Hizmetleri, İnşaat sonrası Temizlik, Periyodik Temizlik Hizmetleri.

Firma Profili:
Ankara Temizlik Şirketi CSS Türkiye tamamen yerli girişimci gücü ve sermayesi ile 2014 yılında 2 ortaklı olarak kurulmuştur. Endüstriyel Temizlik alanında faaliyet gösteren firmamız her geçen gün büyüyen organizasyon yapısı ve proje sayısı ile güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmetin adresi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte ve sektördeki yerini almaktadır.
Bu anlamda CSS diğer temizlik firmalarından farklı olarak özelikle sektörde butik hizmet alanındaki açığı kapatmak, zaman, mekan ve tedarik süreçlerine bağlı dış şartlardan bağımsız 7/24 isteğe bağlı özel hizmet temini ilkesini benimsemiştir. Ankara ve İstanbul lokasyonlu firmamız tüm tesis, fabrika, konut, site, her türlü iş yeri olsun Türkiye’nin her bölgesinde hizmet verebilmektedir.

Şehir:
Ankara

İlçe:
Mamak

Firma Adresi:
Gülveren mh. 76.sk 10/D

Telefon:
03125661717

Cep Numara:
05417172425