Firma Profili:
Ankaraʼda boya badana evlerin olmazsa olmazlarındandır ki günümüzde boya firmaları ve sanayisinin de gelişmesiyle rengarenk kaliteli boyalar yaşam alanlarımızın süsü olmaktadır. Boya yapma işi; kolayda olsa bu işinde uzman ustalar tarafından yapılması gerekir. Ne kadar kolayda olsa, son derece zahmet gerektiren bir iş koludur bu meslek. En çok rağbet gören boya çeşidi, eskiye nazaran yağlı veya plastik değil, su bazlı silikonlu boyalardır. Hem istediğiniz gibi silebilirsiniz hem de eviniz nefes alır.
Boya badana yapılacak yere boya yapımına hemen geçmemek gerekir, önce gereken tamiratlar yapılmalıdır. Bu tadilatlar az miktarda karılacak olan saten alçısı (sıvada olabilir) ile yapılabilir kuruyunca da ince su zımparasıyla iyice düzeltilmeli, sonra da astar katına geçilip son kat boyanın altının beslenmesi yerinde olur. Boyayı yaparken hızlı şekilde hemen olsun bitsin diye değil, kontrollü bir şekilde yedirerek yapılması önemli bir noktadır. Ayrıca ne ruloyu ne de fırçayı kovanın içine tam olarak batırmamak gerekir suyunu da fazla katmamak iyi olur yoksa boya duvardan akacak ve leke bırakacaktır. Tavanları ve aynı zamanda kartonpiyerleri de tıpkı duvarlar gibi en az ikişer kat olacak şekilde boyamak gerekir ki, yoksa başta iyi gibi gözüken boyanan yerlerin sonradan kapatmadığı ortaya çıkacaktır.

Önemli bir detayda çalışma yapılırken, yerlere dökmemek ve parke süpürgelikleri bantlanmalı zemine de naylon serilmelidir. Ankara boya badana firmaları olarak, biz bu makalede de üstüne basarak anlattığımız detaylara özellikle dikkat ettiğimize inanarak, sizleri de en kısa sürede firmamıza bekliyoruz.

Boya fiyatları; Boya badana da fiyatlar işçilik ve malzeme olmak üzere 2 ayrı kolda hesaplanır. İşçilik hesaplamaları yapılırken dairenin metrekaresi (m / TL) ve tadilat durumu önemli rol oynar. Bu nedenle bir daireye bakmadan verilen fiyatlar pek sağlıklı olmayacaktır. O yüzden biz Ankara boya badana şirketi olarak fiyatlarımızı boyanacak alanı görerek vermeyi daha doğru buluyoruz. Firmamızı aradığınız takdirde hiç bir ücret ödemeden yapılarınız için fiyat alabilirsiniz.

Ankara boya badana işlerinde fiyatlar bir çok faktöre göre değişebilmektedir. Boya yapılacak yerin yüzey durumu, renk değişimi, tamirat vb. gibi etkenler fiyatları belirlemektedir. Ankara Boyacı firmamızla iletişime geçerek size özel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda boyanacak alanı yerinde görerek, ücretsiz keşifte yaptırabilirsiniz.